Whatsapp İletişim x 7/24 Canlı Destek İçin Tıklayınız

Aynı Gün Stoktan Kargo

TÜM TÜRKİYE'YE AYNI GÜN KARGO;

Kapıda ödemeli seçeneğini seçtiğinizde Sesli onayınız alınmadan kargoya verilmemektedir.

Siparişleriniz normal şartlarda AYNI GÜN kargoya verilmektedir. Haftaiçi saat 16:00'dan sonra,  resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki 24 SAAT içinde işleme alınmaktadır. Ürünlerimizin tamamı kendi stoğumzda yer almaktadır.


Teslimatlar, anlaşmalı kargo firmasının öngördüğü teslim süreleri içinde gerçekleşmektedir. İstanbul içi ve Türkiye'nin birçok bölgesine olan teslimatlar genellikle siparişi takip eden iş gününde anlaşmalı kargo firması tarafından tamamlanmaktadır. anlaşmalı Kargo firması tarafından bildirilen teslim süreleri bilgi amaçlıdır. İstisnai durumlarda, kargo firmasından kaynaklanabilecek gecikmeler, firmamızın inisiyatifi ve sorumluluğu dışındadır. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Tüm siparişlerde teslimat yöntemi "kargo ile gönderim"dir. Kargo ücreti sipariş ekranında ürün bedeline ilave edilir ve siparişleriniz kargo bedeli ödenmiş olarak adresinize ulaştırılır.

Siparişinizle ilgili aşamalar size e-mail ile otomatik olarak bildirilecektir. Dilerseniz herhangi bir anda üye girişi yaparak siparişinizle ilgili son durumu sitemizden de takip edebilirsiniz. Bunun için ana sayfanın sağ üstünde bulunan "Sipariş Takip" bölümüne tıklayabilirsiniz. 

Kişiye özel ürünler için aynı gün kargo geçerli değildir...

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll