Whatsapp İletişim x 7/24 Canlı Destek İçin Tıklayınız

Dijital Masa Saati

Dijital masa saatinin en fazla kullanacağınız özelliği ise gece karanlığında oldukça rahat bir şekilde kullanılması olacaktır. Özellikle kendinden ışıklı olan bu cihaz sayesinde yerinizden kalkmadan saatin kaç olduğunu öğrenebileceksiniz. Bunun için gece karanlığında saatin üstünde yer alan tuşa dokunmanız yeterli olacaktır. Işığı kapatmak için ise bir şey yapmanıza gerek kalmadan 6 saniye sonra kendiliğinden kapanacaktır.

İnsanların özellikle karanlık ortamlarda masa üstü saat kullanarak saati öğrenmeleri oldukça zor olmaktadır. Hem gecenin karanlığı hem de saatin görülemiyor olmasından dolayı saatin kaç olduğunu öğrenmek oldukça sıkıntılı bir sürece neden olmaktadır. Bu durumun ortadan kalkması için yapacağınız ilk işlem ise ışık sensörlü, termometreli alarmlı, dijital masa saati almak olacaktır. Bu sayede hem çok rahat bir şekilde saat tayini yapabilecek hem de sadece saat olarak kullanmak zorunda kalmadan birçok farklı işlevinden de faydalanmış olacaksınız. 

Dekoratif masa saati olarak da kullanabileceğiniz bu saat sayesinde hem günlük birçok ihtiyacınızın tek bir cihaz yardımıyla elde etmeyi sağlayacak hem de dekoratif olarak güzel bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Bu durum aynı zamanda birçok işlevi aynı anda yapmasını sağlayarak evde kalabalık bir cihaz ordusunun bulunmaması noktasında da yardımcı olacaktır. Kullanmaya başlayacağınız bu dijital masa saati ile hayatınızın kolaylaştığını fark edeceksiniz. Kullanımı kolay ve basit olduğundan dolayı herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecektir. Bununla birlikte cihazın tüm ayarlamaları ve ihtiyacınız olan tüm işlevleri kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir.

Dijital çalar saat özelliği de bulunan bu cihaz sadece 3 adet kumanda pili olarak da tabir ettiğimiz AAA pille çalışmaktadır. Sadece 3 adet ufak pille çalıştığı için oldukça ekonomik bir kullanım sağlayacaktır. Saati görmeniz için kendi ışığını kullanmakta olup 6 saniye içinde otomatik olarak bu ışık kapanacaktır. Bu da cihazda kullanılan pillerin daha uzun süreli kullanımını sağlamaktadır. Ayrıca alarmlı masa saati olarak da kullanıp gündüzleri sizi uyandırmasını sağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda en fazla kullanacağınız özelliklerden birisi olacaktır. En fazla kullanacağınız bir diğer özellik ise termometreli saat olarak kullanılabilir olmasıdır. Bu sayede oda sıcaklığını kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Ürüne gitmek için lütfen TIKLAYINIZ...

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll