Whatsapp İletişim x 7/24 Canlı Destek İçin Tıklayınız

Dinamolu El Feneri

Dinamolu fener, kendinden şarjlı olmasıyla birlikte aynı zamanda doğa dostu olarak bilinmektedir. Bu aynı zamanda oldukça ekonomik olmasının da önünü açmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte boyut olarak ufak ve ağırlık olarak da hafif olması sayesinde muhafaza edilmesi ve acil durumlarda hızlıca kullanılmaya başlanması da oldukça pratiktir.

Dinamolu El Feneri

İnsanların zor zamanlarda kullanması gereken bazı cihazlar vardır. Bunların en başında ise el feneri gelmektedir. Özellikle kaza, deprem ve farklı olumsuz durumların yaşanması karşısında elektriklerin gittiği ve insanların çaresiz bir şekilde ortada kaldıkları bilinmektedir. Öyle ki elektriksiz kalmakla birlikte ortama ışık sağlayabilecek herhangi bir şeyin de olmamasından dolayı oldukça sıkıntılı bir süreç yaşanmaktadır.

Bu sıkıntılı süreç için en iyi çözüm yolu ise el feneri kullanmaktır. El feneri kullanımı aslında iyi bir çözüm gibi durmakla birlikte bazı durumlarda problemler çıkarabilmektedir. Özellikle acil bir durum için saklanan el fenerinin lazım olduğu anda çalışıp çalışmayacağı bilinmemektedir. Bununla birlikte genellikle pilli olan el fenerlerinin ise pillerinin dolu olup olmadığı bilinemezken uzun süre el fenerinin içinde bekleyen pillerin bozulduğu da bilinmektedir. Bu gibi olumsuz durumların yaşanabilme ihtimalinden dolayı insanların hem aydınla ihtiyaçlarının karşılanabileceği hem de sorun yaşamamaları için önlem almaları gerekmektedir. 

Bu sorun karşısında en iyi çözüm yolu ise pilsiz el feneri kullanmanızdır. Özellikle ne kadar süre muhafaza ediliyor olursa olsun pil derdiniz olmayacaktır. Aynı zamanda dinamo yardımıyla kendi kendini şarj edebildiğinden dolayı hangi koşul altında olursa olsun çalışmama ihtimali bulunmayacaktır. Bu durum aynı zamanda karşılaştığınız acil durumda hayatınızı kurtaracak bir alternatif sunacaktır. Öyle ki hem aydınlanma ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayacak hem de enerji tasarrufunda bulunacaksınız. 

Dinamolu el feneri, üzerinde 3 adet let bulunan ve elinizle manüel olarak sıkıp bırakma şeklinde çalışan bir sisteme sahiptir. Bu sıkıp bırakma işlemi sayesinde cihaz üzerinde bulunan dinamo yardımıyla elektrik elde etmenize yardımcı olmaktadır. Enerji bittiğinde ise fenerin yan tarafında bulunan tuşa yaklaşık olarak 20-30 kez basmanız neticesinde 5 dakika kesintisiz çalışacaktır.

Ürüne gitmek için lütfen TIKLAYINIZ...

 

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll